KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8639735

nr 863 9735

Blandteknik

H Kroft, signerad. motivet: 50x64

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 december 2013
kl 20:05:12

30/11 19:13:55 1      Vinnande bud